piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Turniej Piłki Ręcznej Plażowej - ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że turniej piłki ręcznej plażowej Beach Handball Delfin Gmina Grudziądz, który ma się odbyć w dniach 21-23.07.2017 zostaje ODWOŁANY.

Powodem takiej decyzji jest zbyt małe zainteresowanie drużyn specjalizujących się w tej odmianie piłki ręcznej.

Jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań związanych z zaproszeniem drużyn na nasz turniej. Arena na tegoroczne zmagania jest praktycznie gotowa. Czekaliśmy tylko na zgłoszenia. Zaryzykowaliśmy decydując się na termin 21-23.07 (jedyny wolny termin w kalendarzu) ponieważ w tym właśnie czasie we Wrocławiu odbywa się olimpiada sportów nieolimpijskich w tym piłki ręcznej plażowej – jednak rozgrywki w piłkę ręczną na plaży są dopiero w następny weekend (29-30.07) i to był dla nas cień szansy ma dobrą frekwencję. Ponadto zgłoszenie turnieju do kalendarza Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej miał przyczynić się do zapewnienia widowiska sportowego na jeszcze wyższym poziomie. Tak się jednak nie stanie.

Reprezentanci Polski powalani na turniej World Games stanowią trzon każdej z liczących się drużyn w Polsce, co powoduje, że najlepsze drużyny w naszym kraju mają problem z skompletowaniem składów na nasz turniej.

Data dodania 19.07.2017