piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Dotacje na usuwanie azbestu w 2012 roku

DOTACJE NA USUWANIE AZBESTU !!!

W ROKU 2012

Wójt Gminy Grudziądz informuje, że przyjmuje wnioski na dotacje przyznawane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na:

1. usuwanie azbestu (m.in. demontaż pokrycia dachowego, transport, zbieranie oraz unieszkodliwianie),

2. transport usuniętego azbestu (tj. transport oraz unieszkodliwianie);

Wnioski wraz z oświadczeniami należy składać do 12 lutego 2012r. w Urzędzie Gminy w pokoju 103.

Wnioski do pobrania w Urzędzie Gminy Grudziądz w pokoju 103 oraz w BIP i stronie www Gminy Grudziądz.

Wniosek + załączniki (505kB) BIP w JST - Gmina Grudziądz

Data dodania 11.01.2012