piątek, 03 maja 2024

Imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

Porozumienie międzygminne w sprawie Karty Seniora

29 czerwca Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz oraz Prezydent Grudziądza Robert Malinowski podpisali porozumienie w sprawie Karty Seniora.
Dzięki podpisanemu porozumieniu zwiększy się możliwość korzystania mieszkańców Grudziądza z oferty firm mieszczących się na terenie Gminy Grudziądz oraz odwrotnie, seniorzy z terenu Gminy Grudziądz będą mogli korzystać z uprawnień wynikających z Programu „Grudziądzka Karta Seniora”. O możliwości podpisania porozumienia pomiędzy miastem, a gminą zadecydowali radni obu samorządów.
Głównymi celami programu jest podniesienie aktywności społecznej osób w wieku starszym, które ukończyły 60 rok życia, poprawa ich jakości życia oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku osób starszych. W Gminie Grudziądz uprawnionych do korzystania z Karty Seniora jest około 2300 osób.

Fot. Magdalena Jaworska-Nizioł

Szanowni Przedsiębiorcy z terenu Gminy Grudziądz,

zwracamy się do Państwa z propozycją przystąpienia do programu w charakterze partnerów, aby poprzez zaoferowanie ulgi i zniżki dla posiadaczy karty ułatwić seniorom dostęp do oferowanych towarów i usług. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zyskać nowych klientów, utrwalając pozytywny wizerunek firmy. Państwa udział w programie potwierdzać będzie, że jesteście przyjaźni seniorom. Samorząd ze swojej strony zapewnia partnerom programu promocję na swojej stronie internetowej poprzez zamieszczanie logo i danych firmy oraz informacje o uprawnieniach oferowanych posiadaczom kart.  W celu przystąpienia do programu wystarczy wypełnić deklarację i dostarczyć ją do Urzędu Gminy Grudziądz, pok. 13.  Deklaracja do pobrania (doc.)
Dodatkowych informacji w sprawie programu „Grudziądzka Karta Seniora” udziela Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1, pok. 102, tel. 56 45 10 318 lub 56 45 10 452. Informacje można również uzyskać w Urzędzie Gminy Grudziądz, ul . Wybickiego 38, pok. 13 tel. 56 46 634 79 wewn. 145 lub 56 45 111 11.

Wykaz Partnerów

Data dodania 30.06.2017