czwartek, 02 maja 2024

Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Wniosek na termomodernizację pozytywnie oceniony

Miło nam poinformować, że projekt pn. Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w gminie Grudziądz złożony w ramach konkursu Nr RPKP.03.03.00-IZ.00-04-013/16 Osi Priorytetowej 3. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie dla Działania 3.3 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym, uzyskał pozytywną ocenę formalno-merytoryczną. Tym samym Gmina Grudziądz otrzyma dofinansowanie w wysokości 996 446,87 zł, co stanowi 69,35% całkowitych kosztów kwalifikowalnych zadania – łączna wartość projektu wynosi 1 719 682,32 zł, natomiast całkowite koszty kwalifikowalne wynoszą 1 436 837,62 zł.

W ramach inwestycji termomodernizacji zostaną poddane obiekty takie jak budynek szkoły w Piaskach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynychu. W zakres robót wchodzą m.in. wymiana centralnego ogrzewania, oświetlenia, stolarki okiennej oraz ocieplenie budynków.

Dane projektów ocenionych pozytywnie pod względem formalno - merytorycznym (.pdf)

Data dodania 28.06.2017