czwartek, 02 maja 2024

Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Dziś tj. 20 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Rudzie odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2016/2017 szkół z terenu Gminy Grudziądz. Uroczystość odbyła się na oddanej w tym roku do użytku hali sportowo – widowiskowej.

W uroczystości wzięli udział m.in. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Hanna Kołodziej, Radni Gminy Grudziądz, Dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Gminy Grudziądz, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Małgorzata Kaszuba, nauczyciele, zaproszeni uczniowie wraz z rodzicami oraz mieszkańcy Gminy Grudziądz.

Podczas podsumowania roku szkolnego wyróżniono 122 uczniów za wysokie wyniki w nauce i sporcie. Uroczystego wręczenia nagród dokonali Wójt Gminy Grudziądz oraz Przewodnicząca Rady Gminy. Na ten cel przeznaczono łącznie 13.200 zł.

Nie zabrakło podziękowania dla dyrektorów szkół tj. SP Dusocin, ZS Ruda, SP Sosnówka, którzy w tym roku kończą swoją karierę zawodową przechodząc na emeryturę.

Podczas uroczystości dokonano również podsumowania międzygminnego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Powiatu Grudziądzkiego, w którym Gmina Grudziądz zajęła 2 miejsce.

Zakończeniu roku szkolnego towarzyszyły liczne akcenty artystyczne przygotowane przez uczniów gospodarza uroczystości.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Data dodania 20.06.2017