Planowane wyłączenia prądu
Dotyczy: przerw w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców zasilanych ze stacji transformatorowych:
20.06.2017r. w godz. 08:00-11:00 Stacja: Klamry 7
20.06.2017r. w godz. 11:30-14:30 Stacja: Klamry 8
20.06.2017r. w godz. 07:30-15:30 Stacja: Ostrów Świecki 1, 2, 4, 5, Kolenki
20.06.2017r. w godz. 01:00-04:00 Grudziądz ul. Głowackiego 2,6,8, ul. Legionów 74, ul. Powstańców Wielkopolskich 5-28, ul. Za Basenem 2
20.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Szembruk 4
21.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Brzozowo 6
21.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Rybieniec 5
21.06.2017r. w godz. 07:00-15:00 Wąbrzeźno ul. Kanarkowa, Gołębia, Sokola, Wronia, Szpakowa od 1 do 26, Skowronkowa, Łabędzia od 7 do 18, Grudziądzka od 1 do 43, Krucza, Jastrzębia, Jaskółcza
21.06.2017r. w godz. 01:00-03:00 Grudziądz Żwirownia „Wisła”
21.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Szembruczek 4
22.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Małe Łunawy 1
22.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Małe Czyste 1
22.06.2017r. w godz. 07:30-11:30 Stacja: Kasztanowa 1 obw. 200
22.06.2017r. w godz. 10:00-14:00 Chełmno ul. Toruńska od 16 do 28 oraz od 23 do 29, ul. Rydygiera 1
22.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Skurgwy 5
22.06.2017r. w godz. 08:00-11:00 Grudziądz ul. Waryńskiego od 90 do 114 oraz od 171 do 183, Jesienna od 1 do 21 oraz od 4 do 22, ul. Działkowa 6,8, Jalkowskiego od 27 do 50 oraz od 30 do 45.
23.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Nowa Wieś 4
23.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Mokre 1
23.06.2017r. w godz. 07:30-12:30 Stacja: Wiejska obw. 1000
23.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Sobótka 1
26.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Bieńkówka 3
26.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Szembruczek 5
Za uciążliwości związane z wyłączeniem prądu przepraszamy
20.06.2017r. w godz. 08:00-11:00 Stacja: Klamry 7
20.06.2017r. w godz. 11:30-14:30 Stacja: Klamry 8
20.06.2017r. w godz. 07:30-15:30 Stacja: Ostrów Świecki 1, 2, 4, 5, Kolenki
20.06.2017r. w godz. 01:00-04:00 Grudziądz ul. Głowackiego 2,6,8, ul. Legionów 74, ul. Powstańców Wielkopolskich 5-28, ul. Za Basenem 2
20.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Szembruk 4
21.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Brzozowo 6
21.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Rybieniec 5
21.06.2017r. w godz. 07:00-15:00 Wąbrzeźno ul. Kanarkowa, Gołębia, Sokola, Wronia, Szpakowa od 1 do 26, Skowronkowa, Łabędzia od 7 do 18, Grudziądzka od 1 do 43, Krucza, Jastrzębia, Jaskółcza
21.06.2017r. w godz. 01:00-03:00 Grudziądz Żwirownia „Wisła”
21.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Szembruczek 4
22.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Małe Łunawy 1
22.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Małe Czyste 1
22.06.2017r. w godz. 07:30-11:30 Stacja: Kasztanowa 1 obw. 200
22.06.2017r. w godz. 10:00-14:00 Chełmno ul. Toruńska od 16 do 28 oraz od 23 do 29, ul. Rydygiera 1
22.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Skurgwy 5
22.06.2017r. w godz. 08:00-11:00 Grudziądz ul. Waryńskiego od 90 do 114 oraz od 171 do 183, Jesienna od 1 do 21 oraz od 4 do 22, ul. Działkowa 6,8, Jalkowskiego od 27 do 50 oraz od 30 do 45.
23.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Nowa Wieś 4
23.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Mokre 1
23.06.2017r. w godz. 07:30-12:30 Stacja: Wiejska obw. 1000
23.06.2017r. w godz. 09:00-13:00 Stacja: Sobótka 1
26.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Bieńkówka 3
26.06.2017r. w godz. 09:00-14:00 Stacja: Szembruczek 5
Za uciążliwości związane z wyłączeniem prądu przepraszamy
Data dodania 14.06.2017