sobota, 04 maja 2024

Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Przymrozki wiosenne w 2017 roku - Nabór wniosków

Wójt Gminy Grudziądz informuje, iż Wojewoda Kujawsko-Pomorski powołał komisję ds. oszacowania zakresu i wysokości szkód, doznanych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego - przymrozki wiosenne w 2017 roku w gminie Grudziądz.

Wnioski dot. szacowania szkód dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy (www.bip.grudziadz.lo.pl; https://grudziadz.ug.gov.pl/) oraz w Urzędzie Gminy Grudziądz pokój 202 oraz 204, w godzinach pracy urzędu.

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Grudziądz do dnia 30 czerwca 2017r.

Informacje telefoniczne udzielane są pod numerem telefonu – 056-45-11-149.

Wzór wniosku

Data dodania 14.06.2017