sobota, 04 maja 2024

Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski Masters w Kolarstwie Torowym

Miło nam poinformować, że mieszkaniec Gminy Grudziądz Pan Marek Skórski z powodzeniem wystąpił podczas Mistrzostw Polski Masters w Kolarstwie Torowym, które odbyły się 2-4 czerwca w Łodzi.

Pan Marek wystartował w dwóch konkurencjach tj. sprint i wyścig eliminacyjny. Sprint zaczął się eliminacjami na 200 metrów z startu lotnego, który wygrał, następnie gładko zwyciężył w półfinale i finale sprintu zdobywając tytuł Mistrza Polski Masters. Następnego dnia wystartował w wyścigu eliminacyjnym, który zakończył ponownym zwycięstwem zdobywając drugi złoty medal podczas Mistrzostw Polski Masters w  kategorii 40-49 lat.

Następne starty Pana Marka:

- MISTRZOSTWA EUROPY we Francji (Rubaix) 12-17 wrzesień

- MISTRZOSTWA ŚWIATA USA (Los Angeles) 8-16 październik

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzeniach na arenie międzynarodowej.

Data dodania 08.06.2017