piątek, 03 maja 2024

Imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

Ach ta Mysia teatru Buratino w Wałdowie Szlacheckim

Dziś (tj. 5.06.2017 r.) w Centrum Kultury przy Parku Wiejskim w Wałdowie Szlacheckim odbył się spektakl z okazji Dnia Dziecka pt. „Ach ta Mysia” wystawiony przez Bydgoski Teatr Lalek Buratino. Spektakl wyreżyserował Czesław Sienko i  wystąpili w nim Izabela Gordon-Sienko, Karolina Kasprzak oraz Adrian Wiśniewski.

Na publiczności zasiadło ponad 400 uczniów z klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Grudziądz. Gromkie brawa po zakończeniu spektaklu świadczą o tym, że  bajka przypadła do gustu młodym widzom.

Na zakończenie odbył się pokaz rzeźbienia w drewnie zaprezentowany przez uczestników V Pleneru Rzeźbiarskiego „U Styperków”.

Serdecznie podziękowania dla Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku za obsługę techniczną spektaklu oraz Sołtysa Wałdowa Szlacheckiego za przygotowanie obiektu.

Data dodania 05.06.2017