środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

XVI Sesja Rady Gminy Grudziądz

Dnia 29 grudnia 2011 roku o godz. 13:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz przy ul. Wybickiego 38 odbędzie się XVI Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji,

a) stwierdzenie quorum,

2. Wybór sekretarza obrad,

3. Przyjęcie porządku obrad,

4. Przyjecie protokołu XV Sesji Rady Gminy,

5. Informacja Wójta Gminy,

6. Informacja Przewodniczącej Rady,

7. Podjęcie uchwał w sprawie:

• zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Grudziądz na 2011 rok.
  • miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego działkę nr 89/7 w obrębie Mokre, gmina Grudziądz
  • przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego działkę nr 143 w obrębie Węgrowo, gmina Grudziądz

8. Wolne wnioski i zapytania

9. Zakończenie