niedziela, 28 kwietnia 2024

Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Relacja z III Festynu Rodzinnego

W minioną sobotę (20 maja 2017) na obiekcie Gminnego Ośrodka Wypoczynku „Delfin” odbył się III Festyn Rodzinny dla mieszkańców Gminy Grudziądz, którego organizatorem był Wójt Gminy Grudziądz.

Przybyli goście z pewnością nie żałowali rodzinnie spędzonego czasu na ośrodku Delfin. Rewelacyjny pokaz zumby zaprezentowała grupa mieszkańców z Wielkiego Wełcza, Zakurzewa i Mokrego, jumperki z Fit and Jump z Grudziądza z ulicy Dąbrowskiego 11 pokazały nam jak można szybko spalić zbędne kilogramy i kalorie. Rodziny skorzystały z wielu przygotowanych atrakcji min. konkurów z nagrodami, konkurencji sportowych, dmuchawców dla najmłodszych, przejażdżek konnych, strzelania z wiatrówki. Ochotnicza Straż Pożarna z Szynycha pokazała mieszkańcom jakie działania straż podejmuje również na wodzie prezentując pokaz ratownictwa wodnego. Do druhów z OSP Szynych ustawiała się również długa kolejka na przejażdżkę łodzią ratowniczą. Nie zabrakło poczęstunku dla wszystkich, a dzieci mogły ochłodzić się lodami. Mieszkańcy mogli skorzystać z edukacji profilaktycznej.

Serdeczne podziękowania kierujemy do:

- Pana Krzysztofa Klucznika,

- strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynychu,

- mieszkańców Wielkiego Wełcza, Mokrego i Zakurzewa za pokaz tańca zumba,

- jumperek z  Fit and Jump z Grudziądza z ulicy Dąbrowskiego 11.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców w przyszłym roku na kolejny festyn rodzinny.

Data dodania 22.05.2017