piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

XV Sesja Rady Gminy Grudziądz

Dnia 20 grudnia 2011 roku o godz. 13:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz przy ul. Wybickiego 38 odbędzie się XV Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Proponowany Porządek Obrad:

1. Otwarcie sesji,
a) stwierdzenie quorum,
2. Wybór sekretarza obrad,
3. Przyjęcie porządku obrad,
4. Przyjęcie protokołu XIV Sesji Rady Gminy,
5. Informacja Wójta Gminy,
6. Informacja Przewodniczącej Rady,
7. Budżet gminy Grudziądz na 2012 rok,
8. Dyskusja,
9. Podjęcie uchwał w sprawie:

• uchwalenia budżetu gminy Grudziądz na 2012 rok,
  • uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Grudziądz,
  • zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Grudziądz na 2011 rok,
  • organizacji wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej szkół, przedszkoli
  • prowadzonych przez Gminę Grudziądz,
  • uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
  • oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2012 rok,
  • zmieniająca statut Zespołu Opieki Zdrowotnej gminy Grudziądz,
  • zmieniająca statut Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grudziądzu,
  • przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla
  • terenu obejmującego działki Nr 506/1, 507/1,508/1 obręb Biały Bór, gmina Grudziądz.

10. Wolne wnioski i zapytania,
11 .Zakończenie.