niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną

Informujemy, że Towarzystwo Przyjaciół Downa od wielu lat prowadzi działalność terapeutyczną dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Wśród beneficjentów działań stowarzyszenia są zarówno dzieci i młodzież z Grudziądza, jak i z sąsiednich gmin. W 2017 roku towarzystwo rozpoczęło realizację kolejnego projektu, w ramach którego prowadzi się następujące formy terapii:

- logopedia,

- zajęcia komputerowe,

- integracja sensoryczna,

- basen,

- zajęcia sportowe,

- warsztaty artystyczne,

- warsztaty kulinarne.

Zachęcamy osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy do kontaktu z stowarzyszeniem tel.: 607 445 111 lub 668 899 686.

Data dodania 17.04.2017