niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Gmina Grudziądz wnioskuje o dotację na małą architekturę

Informujemy, że Gmina Grudziądz złożyła do Lokalnej Grupy Działania Vistula Terra Culmensis Rozwój przez Tradycję wniosek o dofinansowanie na budowę małej architektury w miejscowościach Marusza, Świerkocin, Wielkie Lniska, Wałdowo Szlacheckie. Złożona aplikacja przewiduję budowę placów zabaw, siłowni plenerowych, boiska trawiastego oraz budynku rekreacyjnego.

Łączna wysokość kosztów kwalifikowalnych inwestycji wynosi 385 288,92 zł. Gmina Grudziądz wnioskuje o dofinansowanie w wysokości 63,63%.

- w  miejscowości Marusza planuje się budowę placu zabaw, siłowni plenerowej oraz boiska trawiastego,

- w miejscowości Świerkocin planuje się budowę placu zabaw oraz siłowni plenerowej,

- w miejscowości Wielkie Lniska planuje się budowę siłowni plenerowej,

- w miejscowości Wałdowo Szlacheckie planuje się budowę budynku rekreacyjnego wraz z zapleczem socjalnym.

Data dodania 13.04.2017