piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

III miejsce młodzików Węgrowianki Węgrowo

W rozegranym turnieju młodzików o Puchar Wójta Gminy Lisewo młodzicy LKS Węgrowianki Węgrowo zajęli III lokatę. W rozegranych spotkaniach pokonali Wojownika Wabcz 2:0 i Cyklon II Kończewice 3:1 oraz przegrali z Cyklonem Kończewice 0:3 i Victorią Lisewo 0:1 tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. Skład zespołu: Jakub Krzemiński, Kacper Krzeminski, Kacper Milder, Bartłomiej Wąż, Kacper Wojtysiak, Paweł Jurek, Paweł Marchlik, Wiktor Kurek, Maksymilian Lemański, Konrad Kłos, Szymon Tokarz. Trener Sławomir Piłat, kierownicy: Marcin Wąż i Michał Milder.

Data dodania 14.03.2017