piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Inspektorat ZUS w Grudziądzu zaprasza

Inspektorat  ZUS w Grudziądzu  zaprasza:

1) W dniu 2 marca na dyżur pracownika ZUS w siedzibie Urzędu Gminy Świecie nad Osą.

Podczas dyżuru będzie można zasięgnąć informacji w zakresie spraw emerytalno - rentowych, podlegania ubezpieczeniom, obowiązków osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą. Dyżur odbędzie się w godz. 10:00 – 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy.

2) W dniu 13 marca na dyżur telefoniczny pracownika ZUS – Ulgi w spłacie należności z tytułu składek.
Dyżur odbędzie się w godz. 10:00-13:00, pod nr tel. 56 450 67 99.

3) W dniu 16 marca na Drzwi otwarte – korygowanie dokumentów ubezpieczeniowych w kontekście nieprawidłowości dotyczących kont ubezpieczonych. Drzwi Otwarte odbędą się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Grudziądzu, ul. Wybickiego 39, sala 302A, w godz. 10:00 – 13:00.

4) W dniu 17 marca na szkolenie -  Interaktywny Płatnik Plus – nowoczesna usługa wymiany informacji między płatnikiem składek a ZUS. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Grudziądzu, ul. Wybickiego 39, sala 302A, o godz. 09:00.

5) W dniu 17 marca na dyżur telefoniczny eksperta ZUS – zasady dokonywania zwrotów płatnikom nadpłat z tytułu nienależnie opłaconych składek. Dyżur odbędzie się w godzinach 10:00-13:00, pod nr tel. 56 450 69 23

6) W dniu 21 marca na dyżur pracownika ZUS w siedzibie Urzędu Gminy Rogóźno.

Dyżur odbędzie się o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy, Rogóźno 91 b

7) W dniu 21 marca na dyżur pracownika ZUS w siedzibie Urzędu Gminy Lisewo.

Dyżur odbędzie się w godz. 09:00-11:00 w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Toruńska 17

8) W dniu 23 marca na dyżur pracownika ZUS w siedzibie Urzędu Gminy w Grudziądzu przy stanowisku do rejestracji CEIDG dla osób prowadzących działalność gospodarczą w celu udzielenia informacji o obowiązkach z zakresu zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych oraz obowiązku rozliczenia i opłacania składek.

Dyżur odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Wybickiego 38, w godz. 13:00-15:00.

9) W dniu 29 marca na dyżur pracownika ZUS, który odbędzie się w siedzibie grudziądzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. Waryńskiego 32/36, pok. 306, godz. od 14:00 do 15:00. Dyżur przeznaczony jest dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej-pomoc przy zgłoszeniu obowiązku ubezpieczeniowego oraz rozliczenia i opłaty należnych składek.

10) W dniu 31 marca na  szkolenie-  „Zasady rozkładania na raty należności z tytułu składek”. Szkolenie odbędzie się o godz. 09:00, w siedzibie Inspektoratu, ul. Wybickiego 39, sala 302 A.

Bożena Maria Wankiewicz

O/ZUS w Toruniu