piątek, 03 maja 2024

Imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

Apel do mieszkańców Gminy Grudziądz w związku z niskimi temperaturami

W związku z niskimi temperaturami zwracamy się z apelem o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby, które w tym czasie są narażone na skutki niskich temperatur, w tym osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku i niepełnosprawne.

W nagłych przypadkach wychłodzenia należy zadzwonić na numer alarmowy 112 i poinformować o konieczności pomocy.

Dzięki wzajemnej wrażliwości i zaangażowaniu mamy większą szansę ochronić osoby przed utratą zdrowia a nawet życia. Nie bądźmy obojętni.

Data dodania 05.01.2017