piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

XXXIII Sesja Rady Gminy Grudziądz - relacja

29 grudnia odbyła się uroczysta i zarazem ostania Sesja Rady Gminy Grudziądz w 2016 roku. Podczas sesji obecnych było 14 radnych, którzy podjęli uchwały w sprawie:

1. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu na 2016 rok;
  2. zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Grudziądz na 2017 rok;
  3. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych przedszkoli i szkół oraz trybu i zakresu przeprowadzenia kontroli prawidłowości ich pobierania i wykorzystania;
  4. zatwierdzenia zamiany Planu Odnowy Miejscowości Mały Rudnik na lata 2012 – 2019;
  5. aktualizacji Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Grudziądz.

Podczas XXXIII Sesji Rady Gminy Grudziądz na zaproszenie Przewodniczącej Rady Gminy swoją obecnością zaszczycili nas radni powiatu grudziądzkiego Maria Malinowska, Grzegorz Szlitkus, Jerzy Wołoszyn oraz Wójt Józef Rumocki i Wójt Jan Tesmer, a także Sołtysi i Dyrektorzy Szkół z terenu naszej gminy.

Uwieńczeniem sesji był występ artystyczny uczniów z Zespołu Szkół w Rudzie.

Data dodania 29.12.2016