piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Budżetowa Sesja Rady Gminy Grudziądz

21 grudnia podczas XXXII Sesji Rady Gminy Grudziądz radni jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Grudziądz na 2017 rok. Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie i bez uwag zaopiniowała przyszłoroczny budżet Gminy Grudziądz.

Inwestycje planowane na 2017 rok oscylują na kwotę 19,5 mln. Głównymi inwestycjami realizowanymi w 2017 roku będą m.in. przebudowa drogi gminnej relacji Ruda -  Szynych, zakończenie budowy hali sportowej przy Zespole Szkół w Rudzie, II etap budowy pawilonu edukacyjnego w Wałdowie Szlacheckim oraz termomodernizacja Zespołu Szkół w Piaskach.

Gościem specjalnym były dzieci z Zespołu Szkół w Mokrem, które oddały charakter zbilżających się Świąt poprzez zagranie kolęd.

Data dodania 22.12.2016