piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Spotkanie opłatkowe z ks. prał. Józefem Sołobodowskim

20 grudnia Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Jankie odwiedzili jedynego żyjącego Honorowego Obywatela Gminy Grudziądz ks. prał. Józefa Sołobodowskiego.

Przypominamy, że w 2015 roku ksiądz prałat obchodził 60-lecie święceń kapłańskich. To człowiek wyjątkowy, który przez większość swojego życia pracował z osobami niepełnosprawnymi.

Data dodania 21.12.2016