piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Zebrania konsultacyjne Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Grudziądz na lata 2016 – 2023

Informujemy, że zgodnie z Obwieszczeniem Wójta Gminy Grudziądz z 18 listopada 2016 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Grudziądz na lata 2016 – 2023 oraz projektu uchwały w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji przeprowadzono otwarte zebrania konsultacyjne z mieszkańcami obszarów terenów objętych rewitalizacją, tj. 29 listopada w Małym Rudniku oraz w Turznicach, 30 listopada w Wielkim Wełczu oraz w Dusocinie.

spotkanie konsultacyjne Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Grudziądz

Data dodania 12.12.2016