poniedziałek, 20 maja 2024

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych

W dniu wczorajszym w ramach zadań Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2016 Gmina Grudziądz zorganizowała szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych.

Podczas szkolenia przedstawiono vademecum odpowiedzialnego sprzedawcy. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostali z działaniem alkoholu na młodego człowieka oraz obowiązującymi aktami prawnymi, które dotyczyły przestrzegania warunków sprzedaży napojów alkoholowych.

Przedsięwzięcie miało na celu również uwrażliwienie sprzedawców, by wzmogli praktykę polegającą na zwracaniu uwagi na wiek klientów kupujących alkohol.

Chcielibyśmy zachęcić sprzedawców napojów alkoholowych,  aby bardziej liczna grupa uczestniczyła w szkoleniu.

Data dodania 25.11.2016