czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Spacer badawczy w ramach konsultacji z mieszkańcami

Trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany obowiązującego opracowania planistycznego gminy. W ubiegłą sobotę spotkaliśmy się w Szynychu w ramach spaceru badawczego, podczas którego mieszkańcy mogli przekazywać swoje pomysły odnośnie studium bezpośrednio w terenie.

Spacer badawczy był plenerową formą konsultacji z mieszkańcami, które prowadzimy w gminie już od kilku tygodni. Pomimo niesprzyjającej aury udało nam się porozmawiać przy poczęstunku i w miłej atmosferze o wyznaczeniu kierunków zagospodarowania terenów gminnych na przyszłość. Gorąco zachęcamy do udziału w organizowanych spotkaniach konsultacyjnych – kolejna okazja już w listopadzie!

Cały czas czekamy również na sugestie i wnioski mieszkańców, które można składać na kilka różnych sposobów, w tym także przez Internet. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące gminnych konsultacji społecznych można odnaleźć pod tym adresem:

(https://grudziadz.ug.gov.pl/artykuly/111/konsultacje-spoleczne)

Dziękujemy za wszystkie dotychczas przesłane sugestie i aktywny udział w spotkaniach.  Zdecydujmy razem o przyszłości naszej gminy!

Data dodania 05.10.2020