piątek, 26 kwietnia 2024

Miejsce Remizo-światlica w Wielkim Wełczu

Kategoria Imprezy sportowe

Organizator Gmina Grudziądz

Gmina Grudziądz zaprasza do udziału w pierwszym Biegu Ogniomistrza, który odbędzie się 8 października 2022 r.
Celem imprezy poza promocją biegania i zdrowego trybu życia jest promocja działalności straży pożarnych.
Bieg odbędzie się w Wielkim Wełczu po malowniczej 7 kilometrowej pętli przebiegającej przez Park Krajobrazowy Góry Łosiowe.
Organizator biegu przewiduje m.in. cztery kategorie klasyfikacyjne - Open Kobiet, Open Mężczyzn, Open Kobiet Strażak, Open Mężczyzn Strażak. Dla wszystkich pamiątkowy medal, ciepły posiłek na mecie bieg.