czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wideokonferencja z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim

W dniu 4 listopada br. odbyła się kolejna wideokonferencja z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim. Wojewoda zapoznał wszystkich z działaniami podejmowanymi w województwie związanymi  z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Podczas wideokonferencji omówiono aktualne problemy związane z obecną sytuacją epidemiczną w kraju.

Komendant Wojewódzki Policji zapoznał wszystkich z statystyką dotyczącą kontroli osób objętych kwarantanną i ilością podejmowanych interwencji dotyczących wprowadzonych nakazów, zakazów.
Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy przedstawił procedury związane z działalnością służb sanitarnych w województwie.

Podczas wideokonferencji Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty odpowiedział na pytania związane z organizacją nauczania w obecnej sytuacji.
Wideokonferencja była okazją do zarysowania przez przedstawicieli samorządów obecnych problemów, z którymi się borykają. Wzięło w niej udział 126 osób.

Data dodania 04.11.2020