sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Przeglądy roczne Ochotniczych Straży Pożarnych

W dniach 5 i 6 października 2020 r. na terenie Gminy Grudziądz odbyły się przeglądy stanu technicznego pojazdów, sprzętu silnikowego i zaplecza technicznego jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Wszystkie jednostki uzyskały pozytywne oceny z przeprowadzonych kontroli.
Wizyta przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej, Rady Gminy Grudziądz, Urzędu Gminy Grudziądz była dobrą okazją do pozyskania informacji o aktualnym stanie  wyszkolenia, wyposażenia w sprzęt oraz zebrania informacji o potrzebach jednostek w/w zakresie w bieżącym i nadchodzącym roku.
Kontrole Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu grudziądzkiego potrwają do 15 października 2020 r.

Data dodania 07.10.2020