poniedziałek, 03 sierpnia 2020

Imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii

Obecny stan wody na rzece Wiśle

W związku z obecnymi ostrzeżeniami hydrologicznymi i wysokim stanem wody w rzece Wiśle, ze względów bezpieczeństwa proszę o nieprzebywanie na terenach między wałami przeciwpowodziowymi, niepozostawianie tam zwierząt hodowlanych, sprzętu rolniczego i pojazdów.
Obecny poziom wody w rzece nie wymaga podejmowania działań ratowniczych. Stan rzeki na bieżąco jest monitowany.

Wójt Gminy Grudziądz
Andrzej Rodziewicz