piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Wideokonferencja z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna wideokonferencja z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim. Wojewoda zapoznał wszystkich z działaniami podejmowanymi w województwie związanymi  z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Podczas wideokonferencji omówiono aktualne problemy związane z zaopatrzeniem w sprzęt ochrony osobistej, organizacje nauczania zdalnego, zasady organizacji miejsc kwarantanny zbiorowej.

Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy Wojciech Koper przedstawił procedury związane z pobieraniem i badaniem próbek pobranych od osób poddanych kwarantannie oraz zasad organizacji pochówku zgodnie z nowymi przepisami prawa.

Komendant Wojewódzki Policji zapoznał wszystkich z statystyką dotyczącą kontroli osób objętych kwarantanną.

Podczas wideokonferencji Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty odpowiedział na pytania związane z organizacją nauczania w obecnej sytuacji.

Data dodania 27.03.2020