sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Wideokonferencja z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim

W dniu 25 marca 2020 r. odbyła się telekonferencja Wojewody Kujawsko - Pomorskiego Mikołaja  Bogdanowicza z udziałem Wicemarszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniewa Ostrowskiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika, Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosława Elszkowskiego oraz  łącznie 160 starostów, wójtów i burmistrzów z województwa kujawsko-pomorskiego. Ze strony Gminy Grudziądz w konferencji uczestniczyli: Wójt Gminy Andrzej Rodziewicz, inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji niejawnych, obrony cywilnej i ochrony przeciwpożarowej Włodzimierz Michalak, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Janke oraz Kierownik Referatu Oświaty Iwona Ślusarska. Tematem przewodnim konferencji było Rozporządzenia Ministra Edukacji narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz zagadnienia związane z realizacją nauczania na odległość. Omówiono także sposoby radzenia sobie z bieżącymi problemami związanymi z zarządzaniem w stanie epidemii.

Data dodania 25.03.2020