wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Komisja bezpieczeństwa ruchu na terenie Białego Boru

Na wniosek Policji 12 grudnia br. na terenie Gminy Grudziądz w miejscowości Biały Bór zebrała się komisja bezpieczeństwa. W skład komisji weszli przedstawiciele:

-    Policji asp. sztab. Jacek Jeleniewski,

-    Gminy Grudziądz Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, inspektor ds. administracji drogowej i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania Mateusz Tarczykowski, inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji niejawnych, obrony cywilnej i ochrony przeciwpożarowej Urzędu Gminy Grudziądz Włodzimierz Michalak,

-    przedstawiciel Polskich Kolei Państwowych S.A Mirosław Sieg,

-    Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Michał Pawlicki.

Komisja dokonała oględzin miejsca wypadku, który miał miejsce 6 grudnia 2019 r. Wykonano dokumentację zdjęciową. Prace komisji ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu.

Data dodania 13.12.2019