piątek, 06 grudnia 2019

Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Spotkanie w Zarządzie Zlewni w Tczewie

W dniu 18 listopada br. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz oraz inspektor do spraw zarządzania kryzysowego Włodzimierz Michalak, wzięli udział w spotkaniu z Dyrekcją Zarządu Zlewni w Tczewie.
Spotkanie dotyczyło wykonania na terenie miejscowości Wielki Wełcz przy rzece Wiśle najazdu do wodowania łodzi ratowniczej. Omówiono kwestie związane z  przygotowaniem w tym zakresie niezbędnej dokumentacji i uzyskania niezbędnych zezwoleń.

Data dodania 18.11.2019