piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Odbiór częściowy zamówienia publicznego: dostawa samochodu specjalnego pożarniczego dla OSP Szynych

Już wkrótce Ochotnicy ze Straży Pożarnej w Szynychu odbiorą nowy ciężki samochód bojowy.
15 listopada br. przedstawiciele OSP Szynych: Maciej Zdun, Paweł Zdun - jednocześnie przedstawiciel Rady Gminy Grudziądz oraz pracownik Urzędu Gminy Grudziądz Włodzimierz Michalak, wzięli udział w spotkaniu, które odbyło się w siedzibie wykonawcy zamówienia: firmie Szcześniak z Bielska-Białej. Wizyta była dobrą okazją do zapoznania się z postępami prac przy zabudowie pojazdu oraz wymiany uwagi i spostrzeżeń dot. zamówienia.
Przypomnijmy, że w dniu 18 września 2019 r. dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty na dostawę jednego samochodu ratowniczo-gaśniczego, typ ciężki z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynychu. Termin wykonania zamówienia to 16 grudnia 2019 r. Łączny koszt realizacji zamówienia to kwota 979 941.00 zł, z czego Gmina Grudziądz przekazała na ten cel 550 000 zł.

Data dodania 18.11.2019