piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Spotkanie w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Gdańsku

7 listopada 2019 r. pracownik Urzędu Gminy Grudziądz wziął udział w spotkaniu z kierownikiem Wydział Planowania i Koordynacji Eksploatacji Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Na spotkaniu omówione zostały tematy związane z wykonywaniem prac na urządzeniach wodnych zlokalizowanych na terenie Gminy Grudziądz.
Główny temat spotkania dotyczył wykonania prac konserwacyjnych na ostrogach regulacyjnych rzeki Wisły w miejscowości Wielki Wełcz. Wykonanie tych prac pozwoli na sprawne wodowanie łodzi ratowniczej znajdującej się na wyposażeniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Wielki Wełcz.

Data dodania 07.11.2019