piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Otwarcie ofert na dostawę samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Szynych

Z upoważnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynychu Gmina Grudziądz przeprowadziła postępowanie przetargowe na dostawę samochodu bojowego dla jednostki.

Otwarcie ofert odbyło się w dniu 13 września 2019 r. o godz. 09:15 w Urzędzie Gminy Grudziądz.

Komisja powołano przez Wójta Gminy Grudziądz Andrzeja Rodziewicza, dokonała otwarcia oferty przy udziale w postępowaniu:

- przedstawicieli Zarządu OSP: Prezes Teresy Rathsmann – Dziemiańczuk, Naczelnika Stanisława Wydry, Sekretarza Macieja Zduna,

- przedstawiciela Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu Kierownika sekcji kwatermistrzowsko – technicznej mł. bryg. mgr Jacka Modliborskiego.

Termin wykonania zamówienia to 16 grudnia 2019 r. Na bieżąco będziemy podawać informacje związane ze wzmocnieniem możliwości podejmowania działań bojowych przez jednostkę OSP Szynych.

Data dodania 13.09.2019