czwartek, 25 kwietnia 2024

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: województwo kujawsko-pomorskie

Ważność:  od godz. 15:00 dnia 06.08.2012 do godz. 04:00 dnia 07.08.2012

Przebieg:  Przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas, których opady deszczu wyniosą od 20 do 40 mm, lokalnie do 50 mm ,a wiatr osiągnie w porywach od 80 do 100 km/h. Istnieje 30% prawdopodobieństwo lokalnych porywów wiatru do 110 km/h.

Największa intensywność zjawisk prognozowana jest w godzinach wieczornych i nocnych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk:  Leszek Szaradowski  IMGW-PIB

Jacek Wróblewski