czwartek, 02 maja 2024

Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Eliminacje gminne konkurs plastycznego OBRONA CYWILNA WOKÓŁ NAS-podsumowanie.

Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie wśród dzieci i młodzieży,  wiedzy oraz właściwych postaw wobec zagrożeń, nauka prawidłowego zachowania i reagowania wobec różnorodnych niebezpieczeństw cywilizacyjnych i zdarzeń o charakterze kryzysowym ze szczególnym uwzględnieniem znajomości sygnałów alarmowych.
W dniu 28 kwietnia 2017 r. komisja konkursowa  dokonała oceny prac  plastycznych zgłoszonych do gminnego etapu konkursu plastycznego „Obrona Cywilna Wokół Nas”, pod hasłem: „Sygnały alarmowe-znam i wiem jak się zachować”. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, przyznając następujące miejsca:
w grupie uczniowie szkół podstawowych:
1. miejsce-Marta Druch-Szkoła Podstawowa w Piaskach;
2. miejsce-Konrad Korgol-Szkoła Podstawowa w Rudzie,
w grupie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wygrała Weronika Stawicka z Gimnazjum w Rudzie.
Gratulujemy zwycięzcom!
Najlepsze prace wezmą udział w etapie wojewódzkim powyższego konkursu.

Data dodania 05.05.2017