sobota, 04 maja 2024

Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Wypadek drogowy w miejscowości Mokre

W związku z licznymi apelami o zachowanie rozsądku na drogach służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, publikujemy relację z niedawnej interwencji, która miała miejsce na terenie naszej gminy.

W dniu 02.01.2017 o godzinie 18.27 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Mokre, samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejsce przybyły dwa zastępy z JRG 1 oraz jeden zastęp z OSP Wielki Wełcz. Działania ratowników polegały na ewakuacji poszkodowanych z pojazdu, których przekazano załodze pogotowia ratunkowego. Autem podróżowały dwie osoby, które zastały zabrane do szpitala.

Źródło: http://www.pspgrudziadz.pl

Data dodania 03.01.2017