poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Grudziądzu

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych w Grudziądzu. Podczas spotkania podsumowano wydarzenia związane z pożarnictwem w naszym rejonie oraz omówiono sprawy bieżące.
W dniu 16 grudnia 2016 r. w Komendzie Miejskiej PSP w Grudziądzu Zarząd Oddziału Powiatowego Powiatowy powołał dwie Komisje;
I. do spraw odznaczeń, w składzie:
1. druh Kazimierz Rusoń - przewodniczący,
2. druh Sławomir Piernicki,
3. druh Sławomir Pulkowski;
II. do spraw młodzieży, w składzie:
1. druh Grzegorz Marszałek - przewodniczący,
2. druh Rafał Kobylski,
3. druh Marek Murawski.
Przyjęto plan pracy Zarządu na nadchodzący 2017 r., posumowano etap powiatowy konkursu plastycznego ZAPOBIEGAJMY POŻAROM. W tym miejscu wart podkreślić, że konkurs ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem i co zauważyli przedstawiciele gmin i miast, na etapach gminnych komisje oceniające staneły przed wielkim wyzwaniem, gdyż do urzędów trafiła ogromna ilość prac plastycznych.
Na zakończenie omówiono sprawy bieżące związane z działalnością Straży Pożarnych.Spotkanie było okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych oraz noworocznych.

Data dodania 19.12.2016