piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Grudziądzu

W dniu 26.11.2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rogóźnie  odbył się IV Zjazd  Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Grudziądzu. W zjeździe wzięli udział delegaci z Oddziałów Gminnych Powiatu Grudziądzkiego, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście.
Gminę Grudziądz reprezentowali druhowie: Andrzej Rodziewicz, Sławomir Piernicki oraz Marek Murawski. Podczas zjazdu zgromadzeni delegaci udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi oraz Komisji Rewizyjnej. Wybrano  władze Oddziału Powiatowego na nową kadencję oraz delegatów na zjazd wojewódzki. W skład nowego Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP w Grudziądzu weszły następujące osoby:
Prezes: druh Sławomir Chyła;
Wiceprezes: druh Kazimierz Rusoń;
II Wiceprezes: Starosta Grudziądzki Edmund Korgol;
Sekretarz: druhna Hanna Szumotalska;
Skarbnik: druh Paweł Hinz.
Członkami Zarządu zostali m.in.:
Komendant Miejski PSP w Grudziądzu Robert Gutowski;
Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP w Grudziądzu Andrzej Rodziewicz;
Komendant Oddziału Gminnego ZOSP RP w Grudziądz Marek Murawski.
Na zjeździe obecni byli m. in. wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Toruniu druh Janusz Gerke, Starosta Powiatu- Edmund Korgol, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu  Robert Gutowski, byli Komendanci Państwowej Straży Pożarnej oraz kapelan strażaków ks. Wojciech Zawacki.

Data dodania 28.11.2016