czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Przekazanie materiałów edukacyjnym dla placówek oświatowych przez AmberOne Autostrada A1.

AmberOne Autostrada A1 prowadzi szereg  działań mających na celu podniesienia świadomości uczestników ruchu drogowego, dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. „Bezpieczeństwo, moje drugie imię” to kampania operatora A1 promująca zasady bezpiecznego zachowania się oraz uświadamiania wszystkim jak postępować w przypadkach zagrażających zdrowiu i życiu ludzkiemu.

W dniu 16.11.2016 r. w Urzędzie Gminy Grudziądz, przedstawicielka operatora Autostrady A1 Pani Anna Kordecka, PR & Marketing Manager A, przekazała w ramach kampanii edukacyjnych, gry planszowe „Wiesz – pomagasz” oraz gry w klasy „Zagraj w klasy – wygraj życie”, które docelowo znajdą się w placówkach oświatowych naszej gminy.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z kampaniami prowadzonymi przez operatora Autostrady A1 pod linkiem http://a1.com.pl/akcje-a1/

Data dodania 16.11.2016