czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Odbiór prac na wałach przeciwpowodziowych

Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku, Biuro Terenowe w Chełmnie odebrał prace remontowo-konserwacyjne na wałach przeciwpowodziowych.

W dniu 18.10.2016 r. na terenie Gminy Grudziądz odbył się odbiór końcowy prac remontowo-konserwacyjnych wałów przeciwpowodziowych. Przegląd wałów i odbiór pkońcowy podzielono na 3. etapy:

Etap 1.- Wał przeciwpowodziowy Parski - Zakurzewo,

Etap 2. –Wał przeciwpowodziowy Wielki Wełcz,

Etap 3. -  Wały wsteczne rzeki Osy.

Prace polegały na mechanicznym wykoszeniu skarp i koron wałów przeciwpowodziowych.

Prace odbierała komisja w składzie:

1. Przewodniczący- kierownik Biura Terenowego Chełmno.

2. Przedstawiciel KPZMiUW.

3. Przedstawiciel wykonawcy.