środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Grudziądzu

W dniu 05.10.2016 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Posiedzenie zorganizowane zostało na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

Gminę Grudziądz na posiedzeniu reprezentowali: Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Prezes Oddziału Powiatowego OSP RP Sławomir Piernicki, Komendant Oddziały Gminnego Związku OSP RP Marek Murawski. Na zjeździe poruszono tematykę:

1. Przygotowania do odbycia IV Zjazdu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Grudziądzu, który odbędzie się 26.11.2016 r. w Rogóźnie;
  2. Podsumowano gminne i powiatowe zawody sportowo-pożarnicze;
  3. Omówiono przygotowania do konkursu plastycznego Zapobiegaj Pożarom;
  4. Omówiono zagadnienia związane z pozyskiwaniem środków na zakup sprzętu pożarniczego.

W posiedzeniu udział wzięli zaproszeni delegaci oraz goście: starosta grudziądzki, burmistrzowie i wójtowie z powiatu grudziądzkiego.

Data dodania 05.10.2016