piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Prace konserwacyjne na wałach przeciwpowodziowych.

Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych prowadzi prace remontowo-konserwacyjne polegające na porządkowaniu skarp i korony wałów przeciwpowodziowych oraz urządzeń wodnych.

W ostatnich dniach dokonano odbioru części prac remontowo-konserwacyjnych polegających na mechanicznym wykoszeniu skarp i koron wałów  na odcinkach:

1. Wał Przeciwpowodziowy Niziny Chełmińskiej, tereny gmin: Grudziądz, Chełmno,

2. Wał wsteczny rzeki Osy, gmina: Grudziądz.

W dniu 08.07.2016 r. Komisja Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych wraz z  przedstawicielami: Starostwa Powiatowego w Chełmnie, Starostwa Powiatowego w Grudziądzu , Urzędu Gminy  w Grudziądz, Urzędu Gminy w Chełmnie dokonała odbioru końcowego prac. Po objeździe terenowym  w siedzibie Biura Terenowego w Chełmnie podpisano  dokumenty  zdawczo-odbiorcze.

W dalszym ciągu trwają prace związane z konserwacją cieków wodnych i urządzeń melioracyjnych.

Data dodania 11.07.2016