piątek, 03 maja 2024

Imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz

W niedzielę 25 czerwca na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku odbył się V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Rywalizację rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe (dwie drużyny), gimnazjum (trzy drużyny) i senior (8 drużyn). Podczas kilkugodzinnej rywalizacji nie brakowało widowiskowych akcji, dośrodkowań, stałych fragmentów gry, pięknych bramek oraz efektownych parad bramkarskich. Całość zakończono nagrodzeniem najlepszych drużyn oraz wyróżniających się piłkarzy oraz bramkarzy w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wyniki:

Kategoria Senior:

I miejsce – Chodyna Team Węgrowo,

II miejsce – Orły Szynych,

III miejsce – Wolni Strzelce,

Kategoria Gimnazjum:

I miejsce – OSP Szynych,

II miejsce – FC Zakurzewo,

III miejsce – Węgrowo U16,

Kategoria Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Węgrowianka U13,

II miejsce – Orzeł Piaski.

Turniej był dedykowany dla mieszkańców Gminy Grudziądz. W sierpniu planujemy organizację otwartego turnieju w Piłce Nożnej Plażowej na obiekcie Gminnego Ośrodka Wypoczynku w Białym Borze.

Przy organizacji turnieju ponownie mogliśmy liczyć na pomoc pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, za co serdecznie dziękujemy. Za zabezpieczenie medyczne dziękujemy firmie MEDSAR Sp. z o. o. z Grudziądz.

Data dodania 26.06.2017