sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w Lekkiej Atletyce

22 maja na stadionie Olimpii Grudziądz odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w Lekkiej Atletyce szkół gimnazjalnych. Uczestnicy zawodów rywalizowali  w następujących konkurencjach: bieg na 100m, 300m, 800m (dziewczęta), 1500m (chłopcy), pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem, skok w dal, skok wzwyż oraz sztafeta szwedzka.

W ogólnej klasyfikacji zespołowej, Gmina Grudziądz zdeklasowała pozostałe gminy naszego powiatu zdobywając 232 pkt., drugie miejsce wywalczyła Gmina Gruta 197 pkt., po zaciętej walce z Gminą Łasin 186 pkt.

Reprezentacja Gminy Grudziądz została wyłoniona podczas Mistrzostw Gminy Grudziądz.

Wyniki zawodów do pobrania

foto: http://www.powiatgrudziadzki.pl/114,sport-i-turystyka.html?tresc=6846