piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Opis projektu

Gminy Grudziądz realizuje inwestycję: „Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie miejscowości Piaski i Linarczyk – Etap IB z dofinansowaniem w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem, lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem operacji jest poprawa warunków życia mieszkańców poprzez budowę sieci kanalizacyjnej sanitarnej w miejscowości Biały Bór, Kobylanka, Piaski oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Linarczyk, obręb Kobylanka.

W ramach zawartej umowy gmina Grudziądz uzyska wsparcie inwestycji w wysokości 978.294 zł, co stanowi kwotę wsparcia do 63,63 % kosztów kwalifikowanych inwestycji.

Data dodania 12.04.2022