wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Uroczyste otwarcie świetlicy w Skarszewach

Również w październiku 2010 roku  Gmina Grudziądz kompleksowo przeprowadziła remont oraz wyposażyła w meble, sprzęt nagłaśniający, nowoczesny sprzęt AGD, sprzęt komputerowy i RTV świetlicę wiejską w miejscowości Skarszewy.

Zagospodarowany został również teren wokół świetlicy, który został obsiany trawą oraz obsadzony kwiatami i krzewami. Na ten cel Gmina Grudziądz otrzymała dofinansowanie na złożony projekt do Działania „Odnowa i rozwój wsi” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Data dodania 06.10.2011