czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Kolejny projekt Gminy Grudziądz rozpoczęty.

Od połowy sierpnia br. Gmina Grudziądz przystąpiła do realizacji kolejnego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) pn. „Budowa i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Węgrowo jako centrum integracji społeczności lokalnej”.

W chwili obecnej zakończono prace związane z rozbiórką istniejącego budynku świetlicy wiejskiej oraz rozpoczęto roboty fundamentowe i budowlane. Zgodnie z umową o przyznanie pomocy wartość robót budowlanych wyceniono na kwotę 631 523,00 zł, która następnie została zweryfikowana po przeprowadzeniu przetargu nieograniczonego. W jego wyniku wyłoniono Wykonawcę robót – Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD Sp. j. Matczyński, Kosiński, Rybicki, ul. Dąbrowskiego 15, 86-300 Grudziądz – za kwotę 458 276,48 brutto. Projekt oprócz robót budowlano – montażowych przewiduje również wyposażenie świetlicy za kwotę około 145 000,00 zł. Dofinansowanie ze środków EFRROW wynosi 500 000,00 zł. Prace budowlane zostaną zakończone do 15 grudnia br.

Data dodania 27.08.2012