sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Webinarium pt. „Wsparcie dla firm na innowacje i rozwój”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne webinarium na temat wsparcia z funduszy europejskich dla przedsiębiorców zamierzających wprowadzić na rynek nowy produkt, usługę, rozwiązanie technologiczne.

Data:

12 lutego 2021 r. godz. 9:00 – 10:10

Uczestnicy:

Webinarium skierowane jest do właścicieli mikro, małych i średnich firm, którzy planują rozwój przedsiębiorstw (wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych, technologicznych, usługowych) poprzez badania, zakup środków trwałych.

Program:

Czym jest innowacja?

Konkursy w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój

Innovation coach

Wsparcie z  Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego

Źródła informacji o Funduszach Europejskich

Konsultacje oraz pożegnanie uczestników

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie

Zgłoszenia:

Aby wziąć udział w webinarium prosimy o wejście na nasz fanpage "Fundusze Europejskie na Kujawach i Pomorzu" , wysłanie prośby o przyjęcie do grupy: https://www.facebook.com/groups/657544891774166/

Organizator:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu
ul. Waryńskiego 4
tel. 56 62 15 883, 56 62 15 820, 797 304 124

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich jest koordynowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Data dodania 05.02.2021