wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Spotkanie informacyjne „Fundusze na biznes”

Lokalny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Grudziądzu organizuje cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych, na których omówimy możliwości dofinansowania dla osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej m.in.:

·         dotacje: dla osób zwalnianych z pracy, dla osób zatrudnionych na umowach zlecenia, umowach krótkoterminowych z wynagrodzeniem nie przekraczającym minimalnego

·         preferencyjne, niskooprocentowane  pożyczki

Omówione zostaną zasady prowadzenia rejestracji firmy, obowiązki wobec ZUS, US.

Data i miejsce spotkań

24 października 2019 r. Grudziądz, ul. Waryńskiego 4 budynek Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, sala B-25, godz. 10:00 – 13:00,

Uczestnicy spotkań

Na spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane założeniem własnej firmy.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod numerami telefonów: 56 62 15 883 oraz 797 304 124

Organizator spotkań w Grudziądzu, Chełmnie, Golubiu-Dobrzyniu:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

86-300 Grudziądz